Privaatsuspoliitika ja küpsised

Sirekar Hulgi OÜ (Kaupmees) töötleb Kliendi esitatud isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega. 

 

Me austame Kliendi privaatsust ja kasutame meile usaldatud informatsiooni kohusetundlikult. Meie veebipoodi külastades ja/või ostu sooritades nõustud meie privaatsuspoliitikaga.

 

Talletame vaid meile usaldatud informatsiooni, mis on saadud meie SÕPRADE listiga liitumisel ja/või ostu sooritamisel. Me ei jaga, müü ega rendi sinu andmeid kolmandatele osapooltele.

 

 

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE 

 

1. Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Kliendilt e-poe konto registreerimisel ja/või Tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, ostukorvi sisu ja ostude ajalugu).

 

2. Sirekar Hulgi OÜ töötleb Kliendi isikuandmeid Tellimuste täitmiseks (sh Tellimusega seotud teadete edastamiseks), Toodete eest tasumiseks, Toodete kättetoimetamiseks, püsikliendi pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.

 

3. Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on Sirekar Hulgi OÜ, registrikoodiga 10610490, aadress: Liivalao 14, Tallinn 11216, Eesti.

 

4. Sirekar Hulgi OÜ ei edasta Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a:

 

  • 4.1. kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik Toodete Kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks;
  • 4.2. tellimuses sisalduvate toodete tarnijatele (kliendi nimi ja telefoninumber) tellimuse täitmiseks ja klienditeeninduse tagamiseks.

 

5. Punktides 4.1 ja 4.2 sätestatud juhtudel töödeldakse Kliendi isikandmeid üksnes Tellimuse täitmise eesmärgil ning volitatud töötlejad tagavad sama isikuandmete kaitse taseme nagu Sirekar Hulgi OÜ.

 

6. Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete muutmist, pöördudes selleks Sirekar Hulgi OÜ poole e-posti aadressil info@sukamaailm.ee

 

7. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada, saates vastavasisulise teavituse Sirekar Hulgi OÜ-le e-posti aadressile info@sukamaailm.ee  või vajutades iga e-posti vahendusel saadetud pakkumise juures selleks näidatud lingile (unsubscribe from this list).

 

8. Kliendil on igal ajal õigus pöörduda oma isikuandmete ülekandmiseks mõnele muule andmetöötlejale pöördudes digitaalselt allkirjastatud taotlusega Sirekar Hulgi OÜ poole e-posti aadressil info@sukamaailm.ee. Sirekar Hulgi OÜ-l on õigus keelduda isikuandmete mõnele muule andmetöötlejale otse edastamisest juhul, kui andmete edastamine kolmandale isikule ei ole Sirekar Hulgi OÜ hinnangul turvaline.

 

9. Juhul, kui Klient leiab, et isikuandmete töötlemisel e-poe ostukeskkonnas rikutakse tema õigusi, on Kliendil õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtu poole. 

 

KÜPSISEPOLIITIKA

 

Küpsiste kasutamine aitab meil pakkuda Kliendile parimat võimalikku kasutajakogemust.

 

Küpsis (inglise keeles - cookie) on väike tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja lehitsejale, ning seejärel salvestatakse see kasutaja seadme kõvakettale. Kliendil on võimalik enda veebibrauseri seadmeid muuta, sh keelata ja kustutada küpsiseid.

 

Lisaks küpsistele, mis on olulised veebilehe korrektsele toimimisele, kasutame mőningiad kolmandate osapoolte teenuseid lisafunktsionaalsuste nagu sotsiaalmeedia integratsioonid, reklaam, segmenteerimine jms. Me ei saa kasutada antud küpsiseid ja teenuseid kuni te sellega nőustute.