You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Privātuma politika

Sirekar Hulgi OÜ ir uzņēmusies aizstāvēt savu klientu privātumu un tiesības. Sekojoši ir sastādīta zemāk esošā privātuma politika, kura nosaka klienta datu apkopošanu, izmantošanu, nodošanu un saglabāšanu. Mūsu darbība internetā ir saskaņota ar visām atbilstošajām darbībām un attiecīgajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Igaunijas Republikas likumiem.

Iepazīstieties ar mūsu privātuma politikas principiem.

 

Klienta datu apkopošana un lietošana
 
Personas dati - dati, ko Sirekar Hulgi OÜ apkopo, izpildot līgumu, kas ir noslēgts ar atsevišķu personu, vai ar mērķi sazināties ar viņu.
 
Pilnīga datu apkopošana pastāvīgajam klientam var notikt šādos veidos:
 
 pierādot kontaktinformāciju (t.sk., jūsu vārds, personas kods, pasta adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, vēlamā kontaktpersonas veids) mūsu Facebook lapā.
• izmantojot vietni, izmantojot informāciju par klienta reģistrāciju.
• veicot pirkumu vai pasūtījumu mūsu e-veikalā, tiek saglabāti dati, kas attiecas uz personas kontaktinformāciju vai viņa pirkuma vēlmēm.
 


Apkopoto datu izmantošana


Izmantojot apkopotos personīgos datus, mēs varam informēt klientus par jaunumiem, Sirekar Hulgi OÜ kampaņām un tuvākajiem notikumiem.


Klients, kurš nevēlas būt mūsu ziņu sarakstā vai saņemt ziņas par produktiem, kas varētu viņu interesēt, var jebkurā brīdī izdzēst sevi no mērķa grupas adresātiem, nosūtot mums vēstuli uz adresi info@sukamaailm.ee  tikai ar vārdu unsubscribe.
 
Savāktos personīgos datus mēs izmantojam, lai piegādātu preces uz vietas un izpildītu pienākumus, kas veikti pret klientu.
Piekļuve klientu bāzei SIA Sirekar Hulgi ir pieejama tikai personām, kas nodarbojas ar datu apstrādi un pasūtījumiem.
Personas datus varam sniegt tikai:

• Komerciālajām apvienībām, kas pieder Sirekar Hulgi OÜ, kas atrodas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā;
• Firmām, kas sniedz pasta pakalpojumus - dati, kas nepieciešami, lai piegādātu pasūtījumu klientam. piemēram, firma AS Eesti Post (Omniva), lai piegādātu preces jūsu norādītajā adresē.

 

Personas datu aizsardzība
Sirekar Hulgi OÜ piemēro visus aizsardzības pasākumus (tajā skaitā administratīvos, tehniskos un fiziskos pasākumus), lai aizsargātu klienta personas datus. Piekļuve izmaiņām un apstrādei ir pieejama tikai pilnvarotajām personām.
 
Drošība
Visi klienta dati, kas kļuvuši zināmi pirkuma veikšanas laikā veikalā 40DEN.eu, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju. Šifrēts kanāls datu apmaiņai ar bankām nodrošina personas datu un bankas rekvizītu drošību personai, kas veic pirkumu.
 
Privātuma politikas nosacījumi un izmaiņas tajos
Sākot izmantot mūsu vietni vai aizpildīt paziņojumu par pastāvīgo klientu, iepazīstieties ar principiem un nosacījumiem un piekrītiet tiem. Pēc nepieciešamības mums ir tiesības mainīt kopējās privātuma politikas normas, informējot par to visus pastāvīgos klientus.
Ja rodas kādi jautājumi vai problēmas saistībā ar privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@sukamaailm.ee .