Maksetingimused

MAKSEVIISID

 

Ostja saab kaupade eest tasuda ühel järgmistest viisidest:

 

Maksekeskus

Tellimuste eest saab tasuda Visa, MasterCard ja Maestro deebet- ja krediitkaartidega, Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bank, Krediidipank, LHV pank, Coop pank, Poco pay).

 

Makse teostamine toimub väljaspool 40DEN.eu e-poe keskkonda Maksekeskuse AS teenusepakkuja poolt turvalises maksekeskkonnas. 40den.eu e-poel puudub ligipääs Kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

 

Arvega

Maksta saab pangaülekandega arvelduskontole EE562200221035366213, SIMONTA TRADING OU.
Arve tasumisel palun sisestage tellimuse/arve number. 

 

Paysera

Paysera on Leedus loodud rahvusvaheline maksesüsteem, mis on väga mugav, kiire, usaldusväärne ning turvaline. Rohkem infot www.paysera.com.

 

Paysera teeb koostööd erinevate Baltikumis tegutsevate pankadega. See võimaldab kliendil sooritada ost ja tasuda selle eest just selle panga kaudu, mis on kliendile mugavam.

 

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Paysera turvalisse keskkonda. Paysera maksekeskkonnas on võimalik tasuda nii Swedbank, Luminor|Nordea, LHV pank, Coop Pank pangalingi kaudu, aga ka Paysera- ja WebMoney kasutajakonto kaudu. 

 

Makse saaja on EVP INTERNATIONAL UAB ehk PAYSERA. Payserast tuleb ülekanne Simonta Trading OÜ (40den.eu) nimele ja kontole.

 

 

 

 

Palun valige sobivaim maksesooritamisviis ja küsimuste korral kirjutage meile e-postile. Aitame Teid meeleldi! 

 

TELLIMUS JÄI POOLELI?

Kirjuta klienditoele e-mail või helista numbrile +372 697 1180.

VALUUTA
Maksmine toimub eurodes. Kõik hinnad on näidatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu (20%).

 

Kasutustingimused