You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Privatumo politika

Sirekar Hulgi OÜ įsipareigoja saugoti klientų ir naudotojų privatumą. Todėl parengėme šią privatumo politiką ir principus, kurie reguliuoja kliento duomenų rinkimą, naudojimą, paskelbimą, perdavimą ir saugojimą. Mūsų veikla internete atitinka visą nustatytą veiklą ir atitinka Europos Sąjungos teisės aktų ir Estijos Respublikos įstatymų reikalavimus. Susipažinkite su mūsų privatumo principais.

 

 

Asmens duomenų kaupimas ir naudojimas

Asmeniniai duomenys yra duomenys, kuriuos Sirekar Hulgi OÜ renka vykdydama su atskiru asmeniu sudarytos sutarties pagrindu ar turėdama tikslą su juo susisiekti.

Nuolatinių klientų duomenų rinkimas gali vykti perkant arba darant užsakymą „40DEN.eu“ interneto parduotuvėje saugant asmens kontaktinius duomenis arba su pirkimo pasirinkimu susijusius duomenis (Sirekar Hulgi OÜ gali prašyti tam tikrame puslapyje savanoriškai nurodyti asmens duomenis ir informaciją. Gali būti prašoma nurodyti vardą, pavardę, adresą, pašto kodą, el, paštą, telefono numerį ir kitus duomenis).

 

 

Sukauptų duomenų naudojimas

Surinkti asmens duomenys yra naudojami užsakymui pristatyti ir vykdyti su klientu susijusiems įsipareigojimams.

Turėdami asmeninius duomenis, galime klientams pranešti apie naujas prekes, kampanijas ir ateities įvykius. Klientas, kuris nenori būti mūsų naujienlaiškių sąraše arba gauti pranešimus apie potencialiai jį dominančias prekes, bet kada gali išbraukti save iš sąrašo atsiųsdamas mums laišką adresu: info@sukamaailm.ee. Laiške reikia įrašyti tik vieną eilutę: unsubscribe.

 

 

Asmens duomenų apsauga

Saugodama kliento asmens duomenis Sirekar Hulgi OÜ taiko visas atsargumo priemones (administracines, technines ir fizines). Duomenis keisti ir apdoroti gali tik tai atlikti įgalioti asmenys.

 

Saugumas

Visi „40DEN.eu“ el. parduotuvėje lankymosi metu ir pirkimo metu sužinoti kliento asmeniniai duomenys yra laikoma konfidencialia informacija. Kriptuotas duomenų perdavimo kanalas su bankais užtikrina pirkėjo asmeninių duomenų ir banko rekvizitų saugumą.

 

Privatumo politikos sąlygos ir pakeitimai

Laikoma, kad lankydamiesi „40DEN.eu“ interneto svetainėje arba užpildydami nuolatinio kliento prašymą esate susipažinę su šiais principais ir sąlygomis ir su jais sutinkate. Pasiliekame teisę prireikus pakeisti privatumo politikos bendrąsias sąlygas, apie tai pranešdami visiems nuolatiniams klientams.

 

Dėl visų su privatumo politika arba duomenų apdorojimu susijusiais klausimais arba iškilus problemoms susisiekite su mumis adresu info@sukamaailm.ee.