Ostmine ja kauba tagastus

KÄTTETOIMETAMINE

40DEN.EU e-pood tarnib kaupa Eestisse, Lätti ja Leetu.

 

EESTI:

Tooted tarnitakse kliendile Omniva või Venipak kulleriga ning Omniva ja Itella SmartPOST pakiautomaati või Venipak pickup punktidesse.

Omniva pakiautomaatide asukohad. 

SmartPOST pakiautomaatide asukohad.

 

Kohaletoimetamise tasu Eestis:

Üle € 35 tellimustele on kohaletoimetamine pakiautomaati tasuta.

Tasuta kohaletoimetamine ei kehti suurte kampaaniate ajal nagu must reede, e-smaspäev. Vabandame!

 

UUS! SOOME:

 

Tooted tarnitakse kliendile Itella SmartPOST pakiautomaati.

Üle € 100 tellimustele on kohaletoimetamine Smartpost pakiautomaati tasuta.

 

 

LÄTI:

Tooted tarnitakse kliendile Venipak kulleriga või Venipak pickup punktidesse.

Kohaletoimetamise tasu Lätis:

 

LEEDU:

Tooted tarnitakse kliendile Venipak kulleriga või Venipak pickup punktidesse.

Kohaletoimetamise tasu Leedus:

 

Tellimused töödeldakse ning postitatakse reeglina samal või järgmisel tööpäeval. Tellimuse kohalejõudmine sõltub postiteenistustest.

 

Orienteeruvad kohalejõudmise ajad on:

Eesti: 1-3 tööpäeva (soodusmüükide ajal kuni 10 tööpäeva).

 

TAGASTAMISED 

 

Tagastamisega seotud postikulud tasub ostja.

Toote ümbervahetamise korral ostja tasub tagastamise kulud ja müüja uue kauba saatmise kulud.

 

Pakume Teile 14-päevast toote tagastamisõigust arvates toote kättesaamisest. Kõik tagastatavad tooted peavad olema samas seisundis nagu need olid kohaletoimetamisel. Aktsepteerime tagastust ainult juhul, kui toode on kasutamata, sellel on küljes originaaletiketid ning toode on originaalpakendis.

NB! Tagastamisele ei kuulu sukatooted kui pakendit on avatud.

 

Kui soovite toote tagastada või toodet vahetada, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@sukamaailm.ee ning anname Teile täiendavat juhised, kuidas seda teha. Lisage kirja oma tellimuse number, tagasisaatmise põhjus ja informatsioon, kas soovite toote tagastada või seda vahetada. Kui oleme kätte saanud e-kirja, edastame üksikasjad toote tagasisaatmise kohta.

 

Kui tagastate meile toote, palun jätke alles postitamist tõendav tšekk, sest me ei vastuta postiteenuse poolt kaotatud esemete eest.

 

OMNIVA JA ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAADID

 

Üldiselt käib pakiautomaadi kaudu tellimuse tagastamine väga lihtsalt. Tihti on pakiautomaati jõudnud pakist teatavas SMS’is lisaks uksekoodile kirjas ka tagastuskood. Ebasobiva toote korral tasub ainult sellega pakiautomaadi juurde naasta ning tagastuskoodi abil pakk tagasi automaati asetada.

 

VENIPAK

Toote vahetamiseks Venipak kulleriga palun võtke ühendust meie klienditeenidusega numbril 60 14 411 või saatke kiri info@sukamaailm.ee. Tagastamiseks/vahetuseks vajalikud andmed on: tellimuse number, uue toote nimetused/laokood ja suurus, täpne aadress, kuhu kuller saab kauba tuua ja Teile üle anda.

Seejärel saadab meie klienditeenindaja andmete kinnitamiseks Teile e-kirja, millele vastates annate nõusoleku toote vahetamiseks.  

 

 

MITTEKVALITEETSE KAUBA TAGASTAMINE

Kui leiate, et teile saadetud toode ei ole kvaliteetne, palume Teid teavitada meid sellest koheselt pärast tellimuse kättesaamist ning tagastage see meile viivitamatult. 


Mittekvaliteetse toote korral tagastame teile nii toote väärtuse kui lähetuskulud.

Praagiks loeme tehase poolt defektselt toodetud kaupu. 

 

 

KUI OLEME SAATNUD TEILE VALE TOOTE

Kui oleme teinud vea ja saatnud teile tellitust erineva toote või suuruse,  teavitage meid sellest koheselt ning tagastage see viivitamatult. Vale toote saatmise korral tagastame teile nii toote väärtuse kui lähetuskulud niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul.

 

RAHA TAGASTAMINE

Tagastame teile toodete väärtuse, lähetus- ja postikulud tagastamisele ei kuulu. Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine. Tagastatava summa tagastame niipea, kui võimalik ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul.

 

Privaatsuspoliitika ja küpsised