Pristatymas ir grąžinimas

PREKIŲ  PRISTATYMAS

 

“40DEN.EU” internetinė parduotuvė pristato prekes į Estiją, Latviją ir Lietuvą. 

 

Prekės yra pristatomos per klientui siūlomą “Venipak” kurjerių tarnybą arba prekes galima atsiimti Venipak Pickup punktai. 

 

Lietuvoje:

Jeigu nėra nurodyta kitaip, už prekių pristatymą moka pirkėjas. Mokestis atitinkamai priklauso nuo pristatymo vietos:

Pristatymas nurodytu adresu su kurjeriu Lietuvoje:  € 3, nemokamas pristatymas sumai virš 35€.
Venipak Pickup punktai: € 3 RODYTI VISUS PICKUP PUNKTUS , nemokamas pristatymas sumai virš 35€.

Itella Smartpost Siuntų terminalai: € 5 Siuntų terminalų paieška

 

Užsakymai vykdomi ir išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną. Užsakymo pristatymo laikas priklauso nuo pašto tarnybos. Orientaciniai prekių pristatymo terminai yra:

 

Lietuvoje: 1-3 darbo dienų.

 

KAIP GRĄŽINTI PREKĘ?

 


Pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų po prekės gavimo prekę grąžinti.


Už grąžinamos prekės atsiuntimą ir gavimą įmonė “Simonta Trading OÜ” atsakyti negali, todėl pageidautina yra rinktis registruoto pašto paslaugą. Išsaugokite siuntimą paštu patvirtinančius dokumentus. Grąžinamu arba keičiamų prekių transportavimo išlaidas apmoka Pirkėjas.  

 

Mūsų sandėlio adresas:

Simonta Trading OÜ

Liivalao 14

Tallinn

11216

Estonia

 

Prieš grąžinant arba keičiant prekes su siuntos tarnyba "Venipak", pirma prašome susisiekti su mūsų aptarnavimo centru telefonu +372 697 1180 arba išsiųsti laišką elektroniniu paštu info@sukamaailm.ee. Mums reikalingi duomenys: užsakymo data ir numeris; prekės pavadinimas, kodas ir dydis.

 

Keitimo atveju papildomai reikalingi duomenys į kokią prekę norite keisti ir tikslus pristatymo adresas. Po registracijos mūsų darbuotojas atsiųs laišką duomenims patvirtinti. Jūsų atsakymas į šį laišką bus sutikimas grąžinti arba pakeisti prekes.

 

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje gamyklinėje pakuotėje su visom etikietėm, Pirkėjo nesugadinta ir tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta; taip pat grąžinimui būtina užpildyti formą.

NB! Pėdkelnių, puskojinių ir kojinių grąžinimai su atidarytom pakuotėm nėra priimami.

NB! Prekių grąžinimas su ''Venipak'' siuntų tarnyba vykdomas tik su "Venipak" kurjeriu arba Venipak Pickup punktuose, kuriuose galima priduoti siuntą.

 

 

NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS  

Jeigu gauta prekė pasirodo esanti nekokybiška arba brokuota, grąžinkite ją nedelsiant.
Pasitvirtinus, kad prekė yra nekokybiška arba brokuota už ją ir už prekės transportavimą sumokėti pinigai bus sugrąžinti. 

 

JEIGU GAVOTE NE TĄ PREKĘ

Jeigu įvykus klaidai, išsiųsta buvo ne ta prekė arba netinkamo dydžio prekė, prekę grąžinkite nedelsiant.  Ne tos prekės arba ne to dydžio prekės išsiuntimo atveju, jums bus sugrąžinti už prekę ir jos transportavimą sumokėti pinigai. Pinigai sugrąžinami nedelsiant ir ne vėliau nei 14 dienų bėgyje.   

 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Grąžinami yra už prekę sumokėti pinigai, transportavimo bei pašto išlaidos nėra grąžinamos. Pinigai yra pervedami į tą pačią banko sąskaitą iš kurios buvo apmokėta už prekę. Pinigai sugrąžinami nedelsiant ir ne vėliau nei 14 dienų bėgyje.

 

Prašome perskaityti Naudojimo sąlygas.