You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Lietošanas nosacījumi

40den.eu interneta veikala kontaktinformācija: info@sukamaailm.ee.

 

1. IEVADS

1.1. Nosacījumi tiek piemēroti tiesiskajām attiecībām, kas, iegādājoties preces, rodas starp www.40den.eu pārdošanas vides (e-veikals) īpašnieku Sirekar Hulgi OÜ (Tirgotājs), Liivalao, 11216 Tallina, Igaunija, reģistrācijas numurs 10610490, info@sukamaailm.ee, un pirkumu veikušo personu (Klients).

1.2. Papildus šiem nosacījumiem tiesiskās attiecības, kas rodas, iegādājoties preces e-veikalā, regulē Igaunijas Republikā spēkā esošie likumi.

1.3. Tirgotājs var mainīt interneta veikala vispārējos nosacījumus un preču un pakalpojumu cenas. Par izmaiņām tiek informēts interneta veikala vidē. Darījumam piemēro darījuma veikšanas brīdī spēkā esošos nosacījumus un cenas.

 

2. CENA

2.1. Minētajās cenās iekļauts Igaunijas Republikā spēkā esošais pievienotās vērtības nodoklis 22%.

2.2. Pasūtījuma noformēšanas gaitā preču cenai pievieno izvēlētā piegādes veida cenu. Piegādes veidu izvēlas un piegādes atlīdzību aprēķina iepirkumu grozā.

2.3. Ja pircējam ir atlaides kods, preces atlaidi aprēķina pēc atlaides koda ievadīšanas iepirkumu grozā.

 

3. PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA

3.1. Pēc preces un, nepieciešamības gadījumā, izmēra izvēlēšanās preču lapā preci iepirkumu grozam pievieno pēc taustiņa "Pievienot iepirkumu grozam" nospiešanas.

3.2. Iepirkumu grozā var mainīt preču skaitu un izņemt preces no iepirkumu groza.

3.3. Pasūtījuma noformēšanai iepirkumu grozā jānospiež taustiņš "Noformēt pirkumu" - klientu nosūta uz pasūtījuma noformēšanas lapu. Pēc nepieciešamo datu ievadīšanas klientu novirza uz maksājuma veida izvēles lapu.

3.4. Pasūtījumu uzskata par noformētu pēc rēķina apmaksas.

 

4. APMAKSA

4.1. Par interneta vidē veiktajiem pasūtījumiem norēķinās ar 100% priekšapmaksu.

4.2. Klients apmaksai var izmantot bankas saites (Luminor, Citadele, SEB) un kredītkartes (Visa, Maestro, Mastercard).

4.3. Apmaksa notiek drošā vidē ārpus interneta veikala ar Maksekeskus AS (Makecommerce) starpniecību.

4.4. Pēc pasūtījuma iesniegšanas veikšanas Klientam pa e-pastu nosūta pasūtījuma apstiprinājumu. Piegādājot preci, sūtījumam pievieno rēķinu.

 

5. PREČU PIEGĀDE

5.1. 40den.eu interneta veikals piegādā preces uz Igauniju, Latviju un Lietuvu.

5.2. Preces klientiem piegādā, izmantojot Venipak, piegādājot ar kurjeru vai uz Venipak pickup points.

5.3. Ja nav norādīts citādāk, par pasūtījuma apstrādi maksā klients. Atkarībā no galamērķa, sūtījuma maksa ir:

Latvijā ar kurjeru Venipak: € 5

Latvijā Venipak Pickup punkts: € 3.5

Lūdzu, skatiet vietnes "Uzņemt punktus" šeit.

5.4. Pasūtījumus parasti apstrādā un nosūta, vēlākais, nākošajā darbdienā. Pasūtījuma piegāde ir atkarīga no pasta dienesta. Orientējošie piegādes laiki ir:

*Latvija: 2-4 darbdienas (Izpārdošanas laikā līdz 10 darba dienām).

 

6. PASŪTĪJUMA ANULĒŠANA, PREČU ATDOŠANA

6.1 Lai atgrieztu preci, lūdzu aizpildiet Preču atgriešanas veidlapu.

6.2. Klientam ir tiesības anulēt darījumu 14 kalendāro dienu laikā pēc preces saņemšanas (izņemot preces defektu konstatēšanas gadījumā, skat. apakšpunktu "Garantija"). Lai atdotu preci, klientam jāaizpilda pasūtījumam pievienotā nodošanas forma un jānosūta prece atpakaļ Tirgotājam. Radušos pasta izdevumus apmaksā Klients.

6.3. Klientam ir pienākums preci atdot atpakaļ Tirgotājam 14 dienu laikā pēc nodošanas formas iesniegšanas.

6.4. Atpakaļ atdodamajai preci jābūt nelietotai, ar visām etiķetēm.

6.5. Preces atpakaļ nosūtīšanas pasta izdevumus sedz Klients. 

 

7. TIRGOTĀJA VEIKTA PASŪTĪJUMA ANULĒŠANA

7.1. Ja klienta pasūtītā prece ir izpārdota, Tirgotājs anulē pasūtījumu. Pasūtījumu var anulēt gan daļēji, gan pilnībā. Par anulētu pasūtījumu nekavējoties informē klientu. Daļējas anulēšanas gadījumā Tirgotājs var vērsties pie Klienta, lai noskaidrotu viņa vēlmes par pārējā pasūtījuma apstrādi - vai to nosūtīt, vai arī anulēt.

7.2. Pasūtījuma anulēšanas gadījumā klienta samaksāto summu atmaksā cik vien drīz iespējams, taču ne vēlāk kā 14 dienu laikā.

 

8. GARANTIJA

8.1. Konstatējot preces neatbilstību prasībām vai tās defektus, nekavējoties informējiet par to Tirgotāju.

8.2. Lai būtu iespējams preci atdot atpakaļ, nepieciešams klientam izsniegtais rēķins.

8.3. Preces neatbilstības prasībām vai defektu gadījumā Klientam ir tiesības pieprasīt preces aizvietošanu ar prasībām atbilstošu preci bez defektiem vai nosūtīt preci atpakaļ. Pasta izdevumus šajā gadījumā sedz Tirgotājs.

8.4. Ja atpakaļ tiek nosūtīta prasībām neatbilstoša prece, par preci samaksātā summa kopā ar transportēšanas izdevumiem tiks pārskaitīta uz Klienta norādīto bankas kontu, vēlākais, 14 dienu laikā pēc preces nodošanas.

8.5. Tirgotājs neatbild par preces neatbilstību prasībām vai defektiem ja:

8.5.1. Prece ir pasliktinājusies/ bojāta Klienta vainas dēļ;

8.5.2. Trūkumi ir radušies mērķim neatbilstošas preces lietošanas dēļ, t.sk. apkopes norādījumu neievērošanas rezultātā;

8.5.3. Prece ir mainījusies dabiskā nolietojuma rezultātā.

 

9. CITI NOSACĪJUMI

9.1. Interneta veikala pasūtījumu vidē uzglabātie dati par Klientu un viņa pasūtījumiem ir konfidenciāla informācija. Tirgotājs iegūtos datus nepublisko trešajām pusēm.

9.2. Datu apmaiņa starp Klientu un karšu maksājumu centru ir šifrēta, kas garantē Klienta personas datu un bankas rekvizītu drošību. Tirgotājam nav pieejas klienta konfidenciālajiem bankas un maksājumu kartes datiem.

9.3. Domstarpības, kas radušās starp Klientu un Tirgotāju, risina sarunu ceļā. Tirgotājs uz Klienta sūdzībām un pretenzijām atbild pa e-pastu, vēlākais, 5 darbdienu laikā. Vienošanās nepanākšanas gadījumā klientam ir tiesības savu tiesību aizstāvēšanai vērsties Patērētāju aizsardzības dienestā vai Harju Apriņķa tiesā.

 

Strīdu risināšana notiek atbilstoši Igaunijas Republikas likumiem.