JUODASIS PENKTADIENIS 2019 40den.eu/ Jūsų pėdkelnių ir apatinių drabužių pasaulis

 

Juodasis Penktadienis parduotuvėje 40den.eu prasidės lapkričio 29 d. 00:00 ir tęsis 3 dienas iki 2019.12.01 23:59.  Tris dienas elektroninėje parduotuvėje 40den.eu visoms prekėms taikoma -50% nuolaida, o daliai prekių galioja nuolaida net iki -70%! 

„Juodasis penktadienis“ – grandiozinių nuolaidų ir išpardavimų diena – šiais metais bus lapkričio 29 d. „Juodąjį penktadienį“ vadina laukiamiausiu įvykiu apsipirkimo pasaulyje. Šiais metais Jūsų internetinėje parduotuvėje 40den.eu visos prekės su -50% nuolaida net 3 dienas. Parduotuvėje pačiomis patraukliausiomis kainomis rasite moteriškų ir vaikiškų pėdkelnių, kojinių, puskojinių, tamprių, vyriško ir moteriško apatinio tirkotažo, trikotažo būsimoms mamytėms, sportinės aprangos tokių itališkų prekinių ženklų kaip Bellissima, Pompea, Selene, Mimi.

Suspėkite pasinaudoti naudingu pasiūlymu ir nudžiuginkite save šventinėmis pėdkelnėmis, kojinėmis arba formuojančiu ir stilingu apatiniu trikotažu, vyrus – kokybiškais ir patogiais bokseriais, vaikus - šiltomis pėdkelnėmis.
Sveiki atvykę į elektroninę parduotuvę 40den.eu jau šią savaitę! Nepraleiskite!

Nuolaida krepšelyje bus pritaikyta automatiškai.
Pasiūlymas galioja ir prekėms su jau sumažinta kaina!

 

Turime puikių naujienų!

 

Mieli draugai!

Jau veikia mūsų nauja internetinė parduotuvė! Dabar galite rasti jau pamėgtą apatinį ir klijuojamas kojines svetainėje 40DEN.eu. Galite padaryti užsakymą patogiu jums metu, neišeidami iš namų, taupydami savo brangų laiką!

 

Siūlome italų ir ispanų brendų produkciją. lgus metus bendradarbiaujame su garsiais tarptautiniais prekiniais ženklais: Bellissima, Pompea, Selene, Jadea, Mimi ir CDV. Siūlomos produkcijos asortimentą sudaro: pėdkelnės, kojinės, klijuojamos kojinės, tamprės, apatinis trikotažas, sporto apranga, apatiniai ir pėdkelnės būsimoms mamoms.

 

Platus asortimentas! Greitas ir pigus Venipak pristatymas! Kiekvieną savaitę nauji pasiūlymai ir nuolaidos!

 

Sveiki atvykę!

40DEN.eu/ Jūsų pėdkelnių ir apatinių drabužių pasaulis