Platus asortimentas - Bellissima, Pompea, Fila, Selene! Greitas ir pigus Venipak pristatymas!

Mes dirbame Jums!

Nemokamai Venipak kurjeriais pristatysime visas siuntas, kurios sieks 50 Eur ir daugiau. Venipak rūpinasi savo klientų ir darbuotojų sveikata, todėl visi kurjeriai aprūpinti saugos priemonėmis – apsauginėmis kaukėmis, dezinfekciniais skysčiais rankoms. Taip pat kasdien dezinfekuojami visi skeneriai ir kitos darbo priemonės. Atsirado ir bekontakčio pristatymo galimybė – dar vienas žingsnis iki minimumo sumažinant kontaktų skaičių ir susirgimo riziką. Detalesnę informaciją rasite paspaudę ant nuorodos https://www.venipak.lt/bekontaktis-siuntu-pristatymas-verslo-klientams/

 

Saugokite save, būkite gražūs ir sveiki!

40den.eu/Jūsų pėdkelnių ir apatinio trikotažo pasaulis!

 

Turime puikių naujienų!

 

Mieli draugai!

Jau veikia mūsų nauja internetinė parduotuvė! Dabar galite rasti jau pamėgtą apatinį ir klijuojamas kojines svetainėje 40DEN.eu. Galite padaryti užsakymą patogiu jums metu, neišeidami iš namų, taupydami savo brangų laiką!

 

Siūlome italų ir ispanų brendų produkciją. lgus metus bendradarbiaujame su garsiais tarptautiniais prekiniais ženklais: Bellissima, Fila, Pompea, Selene, Jadea, Mimi ir CDV. Siūlomos produkcijos asortimentą sudaro: pėdkelnės, kojinės, klijuojamos kojinės, tamprės, apatinis trikotažas, sporto apranga, apatiniai ir pėdkelnės būsimoms mamoms.

 

Platus asortimentas! Greitas ir pigus Venipak pristatymas! Kiekvieną savaitę nauji pasiūlymai ir nuolaidos!

 

Sveiki atvykę!

40DEN.eu/ Jūsų pėdkelnių ir apatinių drabužių pasaulis