You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Gaminių priežiūros patarimai

Skalbimas ir džiovinimas 

Pėdkelnės yra gaminamos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui sudėtyje su vilnos siūlu, dėl to būtina atkreipti dėmesį į gaminio priežiūros ženklus ant pakuotės. Šie grafiniai simboliai suteikia informaciją kaip skalbti ir džiovinti pėdkelnes, kad priežiūros proceso metu būtų išvengta jų sugadinimo.

 

Skalbti pėdkelnes patartina po kiekvieno mūvėjimo. 

 

Pėdkelnes reikėtų rankomis, drungname vandenyje. Skalaujant pėdkelnes su audinių minkštikliu pėdkelnių sudedamoji medžiaga elastanas praranda savo tvirtumą ir tamprumą, todėl jo venkite.  Įsitikinkite, kad ant jūsų rankų nėra šiurkščių nelygumų, nuimkite papuošalus, priešingu atveju jums pagelbės guminės pirštinės. Nereikia labai stipriai trinti pėdkelnių, užtenka lengvai paskalauti muiliname vandenyje. 

 

Skalbiant pėdkelnes skalbimo mašinoje, naudokite skalbimo miltelius švelniems audiniams. Sudėkite pėdkelnes į specialų tinklinį maišelšį, smulkiems daiktams skalbti, jei tokio neturite galima tiesiog panaudoti medvilninę kojinę, užrišus ją iš viršaus.

 

Nerekomenduojama pėdkelnes džiovinti saulėje ar ant radiatorių.

 

Ilgaamžiškumas

Pėdkelnių mūvėjimo trūkmei turi įtakos avalynės modėlis ir jos kokybė. Pėdkelnės gali suplyšti nuo mažo akmenuko bateliuose. 

 

Rekomendacijos

Nepirkite per mažų pėdkelnių ar kojinių - jos greitai suplyš. Žiūrėkite ant pakuotės esančią lentelę, ir pagal savo ūgį ir svorį išsirinksite reikiamą pėdkelnių dydį. Jei esate prie dviejų dydžių ribos, rinkitės didesnes, jas dėvėsite ilgiau. 

 

Jei nenorite suplėšyti pėdkelnių, įsitikinkite, kad ant jūsų rankų nėra šiurkščių nelygumų, kad jūsų nagai tvarkingi, t.y. tvarkingai nulyginti. Jei mūvite žiedą ar apyrankę su akmenukais, patariame juos nusiimti prieš maunantis pėdkelnes. Priešingu atveju jums pagelbės pirštinės. Atidžiai suvyniokite kiekvieną kojinę iki pirštų galiukų. Įkiškite koją ir tempkite pėdkelnes į viršų vis palygindama jau užmautą dalį.  Itin plonas pėdkelnes maukitės drėgnomis ar kremu išteptomis rankomis. Taip mažesnė tikimybė, kad bebandant pagauti vis slystantį plonytį audinį įrėšite jį nagu ir sugadinsite.

 

Pėdkelnes nešiosite ilgiau, jei jų pirštų dalis bus sustiprinta.